فروش انواع هسته پودر آهن

فروش انواع هسته پودر آهن در هر تعداد به صورت کلی و جزیی ، ارسال به تمام نقاط کشور.

در زیر انواع هسته های پودر آهن و ویژگی های آن ها معرفی شده اند.با کلیک بر روی هر دسته می توانید انواع سایز های آن را مشاهده کنید.

برای خرید هرکدام از هسته ها از طریق فرمی که در انتهای صفحه قرار گرفته است اقدام کنید و یا با ما تماس بگیرید.

Material -2

نفوذ پذیری مغناطیسی پایین این هسته ها باعث شده است تا تنها در کاربردهایی که نیاز به چگالی شار پایین است از آن ها استفاده شود که در این صورت دیگر نیازی به فاصله هوایی در هسته نیست. ضریب نفوذ پذیری مغناطیسی این هسته ها حدود ۱۰ است. این نوع هسته در تقویت کننده های صوتی و آمپلی فایرها بسیار مورد استفاده قرار میگیرد اما در مبدل های سوییچینگ فرکانس بالا یا مبدل های رزونانسی نیز کاربرد دارند.
رنگ این هسته ها همانطور که مشاهده میکنید قرمز تیره(مایل به قهوه ای) و طرف دیگر آن مشکی است. اما متاسفانه مدل های تقلبی آن نیز در بعضی موارد دیده شده که البته رنگ قرمز آن روشن است و کاملا از هسته اصلی قابل تشخیص میباشد.

Material -8

این ماده دارای تلفات هسته پایین و کارکرد خطی حتی در چگالی شار های بالاست. در فرکانس های بالا به خوبی عمل میکند اما گران ترین هسته است.

Material -14

نفوذ پذیری مغناطیسی پایین این هسته ها باعث شده است تا تنها در کاربردهایی که نیاز به چگالی شار پایین است از آن ها استفاده شود که در این صورت دیگر نیازی به فاصله هوایی در هسته نیست. ماده -۱۴ مشابه ماده -۲ است با این تفاوت که نفوذپذیری مغناطیسی آن کمی بالاتر است.

Material -18

مشابه ماده ۸- تلفات هسته کمی دارد با این تفاوت که نفوذپذیری مغناطیسی آن بالاتر و هزینه آن کمتر است. همچنین مشخصات اشباع DC این هسته خوب است.

Material -26

معروف ترین هسته پودر آهن که در کاربردهای زیادی در انواع فیلترهای خط و انواع مبدل ها کاربرد دارد و هزینه آن مناسب است. این هسته به عنوان سلف ورودی یا خروجی در مبدل های سوییچینگ مانند مبدل باک و مبدل بوست که فرکانس کلیدزنی آن زیر ۵۰ کیلوهرتز باشد، کاربرد زیادی دارد. این هسته تقریبا یکی از ارزانترین و در دسترس ترین هسته های پودرآهن موجود است.

Material -38

با وجود اینکه نفوذپذیری مغناطیسی بالایی دارد اما هزینه آن نسبت به ماده ۲۶- کمتر است و جایگزین مناسبی برای آن می باشد. این هسته در فرکانس های پایین کاربرد دارد.

Material -40

ارزانترین هسته با مشخصاتی شبیه به ماده ۲۶- است. معمولا در سایزهای بزرگ استفاده می شود.

Material -45

بالاترین نفودپذیری مغناطیسی را دارد. جایگزینی برای ماده ۵۲- با اندکی افزایش در تلفات هسته

Material -52

این ماده تلفات کمی در فرکانس ها بالا دارد و نفوذپذیری مغناطیسی آن مشابه ماده ۲۶- است. این هسته در چوک های فرکانس بالا بسیار پرکاربرد هستند.

Material -60

این سری از هسته ها می توانند تا دمای ۲۰۰ درجه سانتی گراد را به راحتی تحمل کنند بدون اینکه مشخصات آنها تغییر کند. در برابر بایاس DC رفتار خطی خوبی دارند و تلفات آن ها مناسب است. این هسته ها در خودروهای الکتریکی بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

Material -70

این ماده مشابه ماده -۶۰ رفتار میکند با این تفاوت که در فرکانس های پایین تلفات کمتری نسبت به ماده -۶۰ دارد. هر دو این هسته ها در دماهای بالا کاربرد دارند.