فروش انواع هسته Toroid

فروش انواع هسته Toroid در هر تعداد به صورت کلی و جزیی ، ارسال به تمام نقاط کشور.

در زیر انواع هسته های Toroid و ویژگی های آن ها معرفی شده اند.با کلیک بر روی هر دسته می توانید انواع سایز های آن را مشاهده کنید.

برای خرید هرکدام از هسته ها از طریق فرمی که در انتهای صفحه قرار گرفته است اقدام کنید و یا با ما تماس بگیرید.

HFF core

مواد تشکیل­ دهنده شامل ۸۵%  Fe و ۱۵%  Si-Ni می­باشد. چگالی شار حدود ۱۶۰۰۰Gs و قابلیت نفوذپذیری آن بین ۲۶-۹۰  است. تلفات هسته HFF تقریبا نصف هسته­ های Si-Fe و نزدیک به هسته ­های با چگالی شار بالاست.  DC-Bias آن بهتر از هسته ­های Si-Fe و مشابه هسته ­های با چگالی شار بالاست. این هسته ­ها می­توانند با هسته ­های Si-Fe جایگزین شوند تا بازده محصول را بالاتر ببرند. کاربرد اصلی هسته­ های HFF در سلف ­های PFC و سلف ­های قدرت است. همچنین این هسته­ ها به­طور گسترده در سیستم ­های Solar، انرژی باد و خودروهای هایبرید بکار می­رود.

Si-Fe core

هسته­ های Si-Fe از ۹۴% Fe و ۶% Si تشکیل شده­اند. چگالی شار این هسته­ ها حدود ۱۶۰۰۰Gs و قابلیت نفوذپذیری آن بین ۱۴ تا ۹۰ است.  این هسته می­تواند دماهای بالا را بدون فرسایش تحمل کند همچنین تلفات هسته Si-Fe از هسته­ های پودرآهن کمتر است و عملکرد DC-Bias فوق­العاده ­ای دارد. توانایی ذخیره انرژی این هسته­ ها زیاد است. کاربرد گسترده آن در مدارات PFC و سلف­ های قدرت است.

High Flux Core

هسته­ های High Flux از ۵۰% Fe و ۵۰% Ni تشکیل شده­ اند. چگالی شار این هسته ­ها حدود ۱۵۰۰۰Gs و قابلیت نفوذپذیری آن بین ۱۴ تا ۲۵ است.  این هسته ها بیشترین چگالی شار و بهترین مشخصه DC-Bias را دارند و در میان سایر هسته ­ها دارای حجم کمتر و قیمت ارزان­تر نسبت به MPP هستند.  کاربرد گسترده آن در لاین فیلتر  سلف­ های خروجی، سلف­های Ac و مدارات اصلاح ضریب توان است.

MPP core

هسته­ های MPP از ۱۷% Fe و ۸۱% Ni و۲% Mo تشکیل شده­ اند. چگالی شار این هسته­ ها حدود ۷۵۰۰Gs و قابلیت نفوذپذیری آن بین ۲۶ تا ۲۵۱ است. هسته MPP کمترین تلفات را در میان سایر هسته ­ها و مقاومت حرارتی عالی در مقابل سایر مواد را دارد. اما قیمت این نمونه هسته بالاست. همچنین بهترین هسته برای حذف نویز شنیداری است. کاربرد گسترده آن در فیلترهای با ضریب کیفیت بالا، مدارات LC با مقاومت حرارتی بالا، سلف خروجی و مدارات جبران­ساز توان استفاده می­گردد.

Super Sendust Core

هسته­ های CS-HF مشخصه  DC-Bias خوب نزدیک به هسته ­های Si-Fe  و تلفات هسته شبیه به هسته های Sendust را دارند. دارای قابلیت نفوذپذیری بالا و در حدود ۷۵-۱۲۵µ  هستند که درواقع یک راه ­حل اقتصادی برای کاربردهایی که به قابلیت نفوذپذیری بالا نیاز است مثل : منبع تغذیه سوئیچینگ توان پایین، توان مرکزی، توان خورشیدی و خودروهای برقی استفاده می­گردد. همچنین هسته ­های CS-HF با قابلیت نفوذپذیری ۲۶-۶۰µ  در کاربردهای توان بالای مختلف که تلفات کمتر و مشخصات DC-Biase عالی مد نظر است بکار می­رود. کاربرد گسترده آن در UPS، اینورتر قدرت و در کاربردهای صنعتی استفاده می­گردد.

Low Cost Si-Fe core

هسته CW نسل جدیدی از هسته های ارزان قیمت هستند. چگالی شار این هسته­ ها حدود ۱۵۰۰۰Gs و قابلیت نفوذپذیری آن بین ۲۶ تا ۶۰ است. هسته CW تلفات هسته پایین و مشخصه DC-Bias فوق العاده ای دارد. این هسته همچنین  قابلیت ذخیره انرژی بالا و پایداری حرارتی فوق العاده ای را دارد. کاربرد گسترده آن در کاربردهای جریان بالا مانند ups، اینورتر خورشیدی و غیره می باشد.

error: Content is protected !!